محل تبلیغات شما

به همسر عزیزم زهرا 16/10/1398

قَرَض این است که حرف برای گفتن بسیار باشد و زمان برای شندینش اندک، همسرکمچونان که زمان سپری می شود و روز ها یکی پس از دیگری میدوند حسرت دوباره  به آغوش کشیدنت بر دوش من سنگین و سنگین تر میشود . لبخند های همیشگیت پشت و پناه من باشد و روز ناراحتیت حسرت فزاینده ایست برتمامی حسرت هایم از این دنیا ، از این دنیایی که تنها موهبتش بر من تو بودی.  حسرتی به درازای این که یک روز شاد بودنت بهتمام بدهکاری هایم به تو اضافه شد. دستان مهربانت سکینه قلب من باد آنگاه کههراسان و نگران از دنیای دنیه خارج از پیش تو به تو باز می گردم ،سوزش لب هایم آنوقت که برایم چای قند پهلو می آوری چونان شیرین است که چای را ، تلخ که میخورمقندم بالا می رود . حورای وجودت چنان سوزان است که در سوز سرمای زمستان تک تک سلولهای بدنم عرق سوز می شود. خلاصه بگویم تمام حرف های نگفته ام  که در سینه ام حبس مانده ، دوستت دارم هایی استکه انقضایش به بلندای تاریخ ابدیت است پس سوگند به چشمان پر عشقت آنگاه که بیصبرانه چون کودکی مشتاق بر در است در انتظار من سوگند به لاک قرمزت و لب های رژآلودت که آراسته ای برای من ، دوستت می دارم .

پاسخ عشقم به نام ای که برایش فرستاده بودم

تولدم مبارک - داستان یک تولد و یک مرگ !!!

به همسر عزیزم زهرا – 16/10/1398

تو ,، ,های ,هایم ,روز ,حسرت ,است که ,می شود ,به همسر ,به تو ,آنگاه که

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اجاره سند جهت آزادی زندانی | اجاره وثیقه | سند اجاره ای نماینده مجاز پاناسونیک در ایران Shelia's memory Richard's site Melba's style دانشگاه برتر و آینده ایران dapingguo عربی دبیرستان و نکات کنکوری alneypromwel شیلنگ جادویی ایکس هوز | به همراه آب پاش